Bilincsek rögzítők

ImageNamePriceSKUBuy
Mosdó rögzítő klt. 10x105 A.cikk.sz:8824765999075012122
Mosdó rögzitő klt. 10x1255999075008958
Mosdó rögzítő klt. 10x1455999075008965
Bojler felfogató rögzítő csavar klt PR.cikk.sz:298903 M.cikk.sz:11168835999075004578
WC lefogató rögzítő csavar klt. PR.cikk.sz:2989045999075004585
Gumis csőbilincs 11-155999075006060
Gumis csőbilincs 15-195999075006077
Gumis csőbilincs 21-235999075006084
Gumis csőbilincs 26-285999075006091
Gumis csőbilincs 32-355999075006107
Gumis csőbilincs 40-435999075006114
Gumis csőbilincs 48-515999075006121
Gumis csőbilincs 57-605999075006138
Gumis csőbilincs 60-645999075006145
Gumis csőbilincs 75-805999075008927
Gumis csőbilincs 87-925999075006169
Gumis csőbilincs 99-1055999075006176
Gumis csőbilincs 107-1125999075006183
Gumis csőbilincs 113-1185999075006190
gumis csőbilincs 121-1275999075006206
Gumis csőbilincs 125-1305999075006213
Gumis csőbilincs 147-1575999075006220
gumis csőbilincs 159-1685999075006237
Gumis csőbilincs 200-2125999075006244
3/8" Tiplis csőbilincs5999075010456
1/2" Tiplis csőbilincs5999075010463
3/4" Tiplis csőbilincs5999075010470
1" Tiplis csőbilincs5999075010869
5/4" Tiplis csőbilincs5999075010876
6/4" Tiplis csőbilincs5999075010883
2" Tiplis csőbilincs719
15 csőbilincs szimpla gumis5999075005681
18 csőbilincs szimpla gumis5999075005698
22 csőbilincs szimpla gumis5999075005704
15 csőbilincs dupla gumis5999075005728
18 csőbilincs dupla gumis5999075005735
22 csőbilincs dupla gumis5999075005742
15 bilincs müa. I5999075005766
18 bilincs müa. I5999075005780
22 bilincs müa. I5999075005810
28 bilincs műa. I5999075005902
15 bilincs müa. II5999075005773
18 bilincs müa. II5999075005797
22 bilincs müa. II5999075005841
28 bilincs műa. II.5999075005896
M7x10x40 csőbilincs csavar5999075010906
M7x10x50 csőbilincs csavar5999075010913
M7x10x60 csőbilincs csavar708
M7x10x70 csőbilincs csavar709
M7x10x80 csőbilincs csavar5999075010890
kúpos alátét711
lapos alátét712
grt bilincs 8-128426241660735
grt bilincs 8-165999075010067
grt bilincs 10-16/95999075010043
grt bilincs 12-22/95999075010005
grt bilincs 16-27/95999075010050
grt bilincs 20-32/95999075010029
grt bilincs 25-40/95999075010012
grt bilincs 30-45/95999075010036
grt bilincs 35-50/95120
grt bilincs 40-60/98426241661527
grt bilincs 50-70/98426241661534
grt bilincs 60-80/95121
grt bilincs 70-90/98426241662302
kábelkötegelő 200x3,61901
kábelkötegelő 290x3,61900
Spirál gipszkarton dübel 6x22 A.cikk.sz:1133225999075012313
Szárnyas gipszkarton dübel 10x15 A.cikk.sz:1140125999075014003
Szárnyas gipszkarton dübel 10x25 A.cikk.sz:1140135999075014010